Spolehlivý partner českých zdravotnických zařízení.
311 261 409

PERFORMER HT

Společnost MIVAMED, s.r.o. je výhradním zástupcem pro prodej a servis systémů pro intraoperační intraperitoneální hypertermickou chemoterapii (HIPEC) firmy RanD  pro Českou republiku. Italská firma RanD má více než osmnáct let zkušeností s vývojem a výrobou systémů pro mimotělní oběh a patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům systémů pro HIPEC.    

Po předchozí komplexní přípravě, byl dne 28. února 2017 zahájen v Masarykově onkologickém ústavu v Brně program cytoreduktivní chirurgie (CRS) ve spojení s intraoperační vysokoteplotní perfuzí cytostatiky (HIPEC).
Pro tento program dodala společnost MIVAMED s.r.o. unikátní multifunkční systém PERFORMER HT od italského výrobce RanD S.r.l.
Systém PERFORMER HT je určený nejen pro perfuze břišní (HIPEC), ale i pro izolované perfuze končetin a orgánů (ILP) a v neposlední řadě i perfuze hrudní (HITHOC). Díky tomu je Masarykův onkologický ústav připraven i do budoucna rozšiřovat spektrum prováděných zákroků, spojených s vysokoteplotní perfuzí cytostatiky.

Přístroj PERFORMER HT, určený zejména pro terapii HIPEC, patří ke světové špičce. Díky svému inovativnímu designu, vysokému stupni bezpečnosti použití a vynikajícímu uživatelskému prostředí v jazyce obsluhujícího personálu, získal systém PERFORMER HT důvěru více než 200 specializovaných center z celého světa při ošetření více než 20.000 pacientů.